Image

Mówimy, gramy, świecimy.
Ale przede wszystkim umiejętnie bawimy
i kumplujemy się, od kiedy połączyło nas 3xP

Image

PRZYJAŹŃ
Znamy się od lat, doskonale rozumiemy, wiemy, jakie są możliwości każdego z nas. Dobrze się uzupełniamy – zarówno w życiu zawodowym i prywatnym. Początkowo każdy z nas działał samodzielnie w swoim zakresie, ale kilkukrotne spotkania na płaszczyźnie biznesowej, uświadomiły nam, że razem możemy tworzyć coś jeszcze bardziej ciekawego. I to się świetnie sprawdza!

PODRÓŻE
Nowe miejsca, poznawanie innych kultur, obserwowanie jak bawią się ludzie różnych narodowości niesamowicie nas inspiruje. Chłoniemy lokalne dźwięki, smaki, relacje, dzięki czemu wracamy z nową energią i ochotą do tworzenia kolejnych, czasem szalonych projektów. Naszym corocznym must have są wypady na narty – chwila oddechu, pęd, świst wiatru, adrenalina, a potem grzane wino i dobre jedzenie, dają nam kopa do działania!

PASJA
Muzyka zawsze istniała w naszym otoczeniu. Piosenki na kasetach, pierwsze mixy na płytach, specjalne playlisty na domówkach. A potem granie w klubach. Słuchamy muzyki, nie gatunków, ciągle otwarci na nowości i aktualne trendy.
Oczywiście nasze życie to nie tylko muzyka. Wszyscy trzej doskonale czujemy się z adrenaliną we krwii, szczególnie tą wywołaną przez sporty  - narty, snowboard, wakeboard

Członkowie Helion Music Group
Image

Michał Blicharski
Wodzirej

+ 100 pkt za głowę pełną pomysłów
Image
Piotr Madej
Dj

Istny wulkan Energii
Image

Kamil Łapa
Wodzirej 

Nie ma osoby której nie porwie do tańca.

Image

Kamil Jasiński
DJ

Realizator koncepcji 

Image

Michał Jasiński
Realizator Oświetlenia 

Główny zadymiacz

Image

Damian Raczyński
Realizator Oświetlenia
 

Młody Wilk 

© 2015 Helion Kielce  Michał: +48 788-417-861 biuro@helion-kielce.pl

projekt: Paweł Król