Image

Mówimy, gramy, świecimy.
Ale przede wszystkim umiejętnie bawimy
i kumplujemy się, od kiedy połączyło nas 3xP

Image

Przyjaźń

Image

Znamy się od lat, doskonale rozumiemy, wiemy, jakie są możliwości każdego z nas. Dobrze się uzupełniamy – zarówno w życiu zawodowym i prywatnym. Początkowo każdy z nas działał samodzielnie w swoim zakresie, ale kilkukrotne spotkania na płaszczyźnie biznesowej, uświadomiły nam, że razem możemy tworzyć coś jeszcze bardziej ciekawego. I to się świetnie sprawdza!

Podróże

Image

Nowe miejsca, poznawanie innych kultur, obserwowanie jak bawią się ludzie różnych narodowości niesamowicie nas inspiruje. Chłoniemy lokalne dźwięki, smaki, relacje, dzięki czemu wracamy z nową energią i ochotą do tworzenia kolejnych, czasem szalonych projektów. Naszym corocznym must have są wypady na narty – chwila oddechu, pęd, świst wiatru, adrenalina, a potem grzane wino i dobre jedzenie, dają nam kopa do działania!

Pasja

Image

Muzyka zawsze istniała w naszym otoczeniu. Piosenki na kasetach, pierwsze mixy na płytach, specjalne playlisty na domówkach. A potem granie w klubach. Słuchamy muzyki, nie gatunków, ciągle otwarci na nowości i aktualne trendy.
Oczywiście nasze życie to nie tylko muzyka. Wszyscy trzej doskonale czujemy się z adrenaliną we krwii, szczególnie tą wywołaną przez sporty  - narty, snowboard, wakeboard


Michał Blicharski
Mówca/Wodzirej
+ 100 pkt za głowę pełną pomysłów
Image

Nowi ludzie, nowe miejsca, nowe sytuacje – to go ekscytuje i pobudza do działania. Stawia na relacje z publiką, porywa energią, wprawia w ruch i ratuje przed znużeniem. Jest niewyczerpanym źródłem pomysłów i inspiracją dla całego teamu. Michał to twórca całego projektu Helion Music Group którego nazwa powstała od jego pseudonimu pod jakim na początku swojej przygody z muzyką grał w klubach czyli oczywiście Dj Helion. Do tej pory wiele osób nie wie jak ma na imię i mówi do niego po prostu Helion?

Kamil
DJ/Realizator koncepcji
(również niemożliwych)

Image

Grał we wszystkich kieleckich klubach i dość dobrze poznał tutejszą publiczność. Uważnie obserwuje reakcje bawiących się osób, by w odpowiednich momentach umiejętnie odpowiadać na ich potrzeby i muzyczne upodobania.

Michał
Oświetleniowiec 
Główny zadymiacz

Image

Oświecić i zadymić potrafi jak mało kto. Doskonale steruje światłem, podkreślając nastrojowość czy wydobywając atuty miejsca. Jeśli chcesz zabłysnąć w świetle reflektorów i poczuć się jak gwiazda, to on wie jak spełnić to marzenie.

© 2015 Helion Kielce  Michał: +48 788-417-861 biuro@helion-kielce.pl

projekt: Paweł Król